Menu
Váš košík
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Bezfalcové dveře

Bezfalcové dveře patří mezi hity interiérových dveří.


Bezfalcové dveře jsou skvělým alternativním technickým řešením se správným nápadem pro modernitu. Představují velmi estetický a minimalistický způsob, jak upevnit křídlo k rámu. Křídlo dveří nemá drážku (falc), takže jeho okraj je rovný. Proto se jmenuji bezfalcové dveře.

Součástí kompletu bezfalcových dveří je speciální bezfalcová zárubeň, která je osazená skrytými panty nastavitelnými až ve třech směrech, což při správné instalaci zajistí, že dveře hladce zapadnou do zárubně a vzniklá spára po celém obvodu souměrná. Výsledkem jsou potom dveře s výjimečně čistými liniemi, které perfektně dotvoří styl vašeho moderního interiéru.


Bezfalcové dveře se osazují klasickým magnetickým zámkem (který zajišťuje tichý chod dveří) a tři kusy skrytých pantů (konkurence standardně dodava 2 panty, což snižuje stabilitu křídla rámu a tímto vznikají častější seřizovaní spáry kolem bezfalcových dveří). Teoreticky se bezfalcové dveře považují za méně zvukotěsné, nicméně typ materiálu / výplně použitý v dveřním křídle má na to významný vliv. Velkou popularitou si získali křídla s UZ zámkem (pouze klika bez spodního otvoru na klič, což ještě více zjednodušuje minimalistický vzhled bezfalcových dveří).

Je však třeba poznamenat, že bezfalcové řešení je v běžném používání bezpečnější - riziko sevření prstů je mnohem nižší.

Kromě toho dveře v bezfalcovém provedení se používají také v posuvných systémech.

Interiérové Bezfalcové dveře se hodí do všech místností včetně toalety a koupelny.

Bezfalcové dveře jsou vyjímečnou ozdobou každého interiéru, a i proto si získávají čím dál více příznivců z řad architektů, projektantů, ale i samotných zákazníků.
Technické informace: BEZFALCOVÉ DVEŘE


BEZFALCOVÉ KOVÁNÍOBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ PRO BEZFALCOVÉ DVEŘE


ROZSAH REGULACE ZÁRUBNĚ 80-95 mm

Pro zárubně regulace 80-95 je potřeba svépomocí seříznout krycí lištu dle přesné tloušťky zdi.

ROZSAH REGULACE ZÁRUBNĚ NAD 80-95MM
ROZSAH REGULACE ZÁRUBNĚ NAD 80-95MM


  • Krycí lišta 8 cm, komplet = 150,-/182,-*
  • Obložkové zárubně s rozsahem nad 295 mm se skládají ze dvou dílů.
  • Cena obložkové zárubně pro dvoukřídlé dveře +30%.
  • Krycí lišta: standardní (pero 20 mm) nebo s prodlouženým perem (pero 40 mm) pro obložkové zárubně ve všech odstínech 800,-/968-* (cena zahrnuje sadu pro zárubeň dané šířky).
  • Je možné podříznout veškeré zárubně dle vlastního požadavku až do 50 mm bez ztráty záruky.
  • Ostění pro rozšíření tlouštky zárubní, 120 mm = 800,-/968,-*

* - bez DPH/DPH 21%. Při poskytnutí montážní práce pro rodinné domy a byty se uplatní DPH 15%. Cena se vztahuje na křídlo, nezahrnuje kliku a zárubeň.V této kategorii nejsou žádné výrobky.