Menu
Váš košík
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Vilen Door - Popis produktu

POVRCHOVÁ ÚPRAVA - VILEN PREMIUM

Prémiové povrchy VILEN PREMIUM, jsou vytvořené pomocí unikátní technologie předních německých výrobců. Jedna se o přední řadu kvalitních povrchů na základě polypropylenu (tvrdý plast).

Zaujmou Vás především vnějšími vlastnostmi – kreativním designem s jemným dotykovým 3D efektem a extrémně vysokou odolností povrchu. Vysoce slisovaný povrch PREMIUM zajišťuje tvrdost vůči mechanickému a chemickému namáhání standardními mycími prostředky a tím je umožněna snadná údržbu. Tyto vlastnosti jsou zajištěny vícevrstvou strukturou materiálu, která je vyrobena pomocí speciální technologie - zpracování elektronovým paprskem, což ve výsledku zabraňuje deformaci a tvorbě trhlin.

Na rozdíl od standardního laminátu povrch PREMIUM je plastický a proto jsou naše hrany dveří vyrobeny v zaobleném provedení, což zabraňuje odlepovaní a zašpinění hran interiérových dveří.

Neobsahují roztoky, plastifikátory a formaldehydy, které jsou škodlivé pro zdraví. Interiérové dveře jsou šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí zdravé vnitřní klima.

Povrch PREMIUM odolává vodě a zvýšeným teplotám. Bod tání je až 170 stupňů. Vhodný pro bytové a komerční prostory.
INTERIÉROVÉ DVEŘE VILEN - RÁMOVÉ TECHNOLOGIE